Анкета

Пропонуємо Вам взяти участь в опитуванні про застосування принципів «зеленого офісу» у Вашій організації. Ваш досвід буде включено до другого видання рекомендацій і розміщений на цьому порталі у розділі Досвід України. Заповніть невелику анкету 1, а якщо у Вас вже є досвід запровадження ЗО у Вашій організації – то заповніть також анкету 2.

Чому Вам варто заповнити анкету 1?

1. Бо Ви допоможете нам поширити ідею ЗО та сприяти збереженню чистого довкілля в Україні.
  2. Бо Ви дізнаєтесь, як:
    • зменшити комунальні та офісні витрати організації;
    • створити мотивуючу корпоративну культуру;
    • сформувати екологічно-дружній імідж Вашої організації;
  3. Бо Ви зможете безкоштовно взяти участь у тренінгу та отримати копію рекомендацій про перехід організації на принципи ЗО.

Якщо у Вас вже є досвід запровадження ЗО у Вашій організації – то заповніть також анкету 2.

Чому Вам варто заповнити анкету 2?

1. Бо Ви також зможете поширити свій досвід та інформацію про Вашу організацію завдяки розміщенню на сайті www.greenoffice.ukma.kiev.ua
  2. Бо Ви закріпите імідж екологічно-дружньої організації;
  3. Бо ми номінуємо Вашу організацію на нагороду конкурсу «Екологічна якість та безпека» у номінації «Зелений офіс», який проводиться за ініціативи Всеукраїнської громадської організації «Жива планета».
  4. Бо Ваші співробітники пишатимуться що працюють саме у Вашій організації, яка відповідально ставиться до середовища свого існування.
  5. Бо логотип Вашої організації буде розміщений на сайті найпрогресивнішого університету країни.

Заповнені анкети поверніть будь-ласка до 18 травня на адресу greenoffice@ukma.kiev.ua, факсом на +38044 414 3048 чи поштою: Маслюківській О.П., Національний університет "Києво-Могилянська академія", вул. Сковороди 2, кім. 3-209, Київ, 04070, Україна. Be the change you want to see in the world (Mahatma Gandhi)