Екоклуб “Зелена хвиля” в рамках проекту “Зелений офіс НаУКМА” оголошує конкурс

Екоклуб “Зелена хвиля” в рамках проекту “Зелений офіс НаУКМА” оголошує конкурс на найкращі креативні плакати/стікери з екологічної тематики.

Проект “Зелений офіс НаУКМА” спрямовано на впровадження принципів сталого розвитку у стратегію Академії та принципів зеленого офісу у поточну діяльність університету, а також на поширення цих принципів серед інших українських організацій.

Мета конкурсу: розробити плакати/стікери, що привертали б увагу працівників та студентів НаУКМА до актуальних екологічних проблем та заохочували їх до бережливого ставлення до ресурсів довкілля, якими ми щодня користуємося. Таким чином, ми пропонуємо вам розробити плакати або стікери на наступні теми:
- економія електроенергії (вимикачі освітлення, енергозберігаючі лампи, режими використання офісної та побутової техніки);
- економія води (у вбиральнях корпусів та гуртожитків НаУКМА);
- заощадження тепла (вікна, екрани для батарей);
- ефективне використання паперу (збір та використання паперу з обох сторін, збір макулатури).

Правила конкурсу:
1. На конкурс приймаються лише авторські плакати/стікери.
2. Надсилайте свої роботи в електронному вигляді у форматі .jpeg на адресу greenwave.konkurs@gmail.com або приносьте паперові варіанти робіт до Зеленої аудиторії НаУКМА (2-213а) та кидайте у спеціальну скриньку “Конкурс плакатів/стікерів”.
3. Якщо ви надсилаєте роботу електронною поштою, вкажіть, будь ласка, ім’я та прізвище автора (а також, факультет, курс), контактний телефон або e-mail. Якщо ж Ви надаєте паперовий варіант, просимо прикласти ці дані до роботи на окремому аркуші паперу.
4. Роботи мають відповідати принаймні одній з тем конкурсу.

Умови конкурсу:
- Організатори залишають за собою право друкувати кращі роботи з підписом імені автора, розміщувати на сайті http://www.greenoffice.ukma.kiev.ua/ та в соціальних мережах (так само із зазначенням автора) з метою популяризації конкурсу та проекту “Зелений офіс НаУКМА”.
- Учасники конкурсу гарантують, що вони є авторами надісланих робіт і фактом участі в ньому не порушують прав інших осіб. У разі порушення зазначених гарантій учасники зобов’язуються відшкодувати організаторам всі можливі збитки.
- Учасники конкурсу дають згоду на безкоштовне використання їхніх імен та прізвищ у рекламних цілях організаторів для популяризації конкурсу та проекту “Зелений офіс НаУКМА”.
- Факт участі у конкурсі (надання робіт) означає згоду з його умовами.

За детальнішими роз’ясненнями умов та правил конкурсу пишіть на greenwave.konkurs@gmail.com.

Роботи на конкурс приймаються до 20 березня 2011 року включно.
Оцінюватиме роботи конкурсу компетентне незалежне журі.
Підсумки конкурсу будуть оголошені 26 березня 2011 року під час проведення Години Землі-2011 у Зеленій аудиторії НаУКМА та на сайті http://www.greenoffice.ukma.kiev.ua/ .
Переможці конкурсу будуть урочисто нагороджені корисними екологічними призами! =)