Це твоя країна!

Україна… Яка вона? Що відомо про природу рідної країни?
Де мешкають дружні допитливі пташки? – На узбережжі Чорного моря!
Де знаходяться рідкісні степові рослинки і тваринки? – У степах України…
Де смакуємо ягодами і грибами? – На Поліссі, в Україні.
Де милуємося синіми горами і насолоджуємося співами гірських струмків? – В Українських Карпатах!
Приходь в Зелений кінотеатр і відкрий для себе українську природу у новому циклі

«ЦЕ ТВОЯ КРАЇНА!»
Покази відбудуться 5, 13, 17, 24 та 31 березня в Зеленій Аудиторії. Початок о 18.00

05.03.2008 (середа)
Фільм «Життя узбереж» + ролик про орлана- білохвоста
7 тисяч років тому узбережжя Чорного моря набуло сучасних обрисів. Тоді там володарювали дивакуваті мастодонти.  Сьогодні людина змінює все на власний розсуд, але природа узбереж продовжує дивувати  стійкістю і боротьбою за життя! Якщо Ви хочете познайомитися із пташиним сімейством узбережжя Чорного моря, а потім поринути у біорізноманітну велич Кримського півострова і нарешті дізнатися, як Українське Товариство Охорони Птахів рятує орлана-білохвоста, приходьте в Зелений кінотеатр і все це стане можливим! (ЗАПРОШЕНІ ЕКСПЕРТИ)

13.03.2008 (четвер)
Український степ
В Україні лишилося тільки 3 % території, де є природні степи… Яку роль відіграє степ, для чого він потрібний і де ж в Україні ще збереглися острівці степової рослинності і тваринності? Природний заповідник «Єланецький Степ», Регіональний ландшафтний парк «Кінбурнська Коса» і дивовижний прадавній біосферний заповідник «Асканія-Нова»… Сучасне і майбутнє українських степів… Приходьте і Ви дізнаєтесь про це! (ЗАПРОШЕНИЙ ЕКСПЕРТ)

17.03.2008 (понеділок)
Полісся – таке, як є!
Чи смакували Ви чорницями, чи мчали на конях лісовими дорогами, чи міряли чоботами поліські болота, чи їли смачний поліський мед? Якщо так – багато хто Вам позаздрить, а Ви зможете ще раз відчути дух поліської краси в Зеленому кінотеатрі! Якщо Вам ще не знайоме дике безмежжя Полісся, то маєте можливість дізнатися про нього від справжніх ЕКСПЕРТІВ-ДОСЛІДНИКІВ!

24.03.2008 (понеділок)
Куди поїхав ліс? Він був ще вчора!
"Коли ви збираєте гриби чи відпочиваєте у лісі з сім'єю, ви не сумніваєтесь, що ліс належить усьому народу, і сподіваєтесь, що ваші діти теж будуть тут відпочивати зі своїми дітьми. Проте, групка чиновників вважає, що ліс належить лише їм і, перекручуючи закони, знищує ліси України з метою особистої поживи, що не має меж…" Цей фільм розповість вам про те, що відбувається насправді! І скільки ще поколінь зможуть насолоджуватись цим дивовижним даром природи – лісом… А також власним  досвідом боротьби зі знищенням природних багатств України поділяться активісти Дружини охорони природи.

31.03.2008 (понеділок)
Карпати
Край незайманих лісів, чистої джерельної води і привітних людей – це все асоціюється з Карпатами. Зараз справді неторканих ділянок залишилось дуже мало, вони зберігаються у заповідниках. Про ці унікальні куточки дикої природи гір Ви дізнаєтесь з фільмів про заповідні території Карпат. А враженнями від досліджень природи Карпат поділиться ЗАПРОШЕНИЙ ЕКСПЕРТ.