Створення системи екологічного менеджменту в університеті

Skype-конференція 27 листопада 15.00 у Зеленаій аудиторії (3-213а)

Більшість відомих університетів світу уже давно працюють над зменшенням свого впливу на навколишнє середовище. Деякі обмежується створенням так званих «зелених університетських містечок», а деякі ідуть далі – розробляють стратегії сталого розвитку університету та впроваджують відповідну політику її реалізації. У будь-якому випадку система екологічного менеджменту стає корисним інструментом для виконання поставлених завдань та досягнення намічених цілей.

Своїм досвідом реалізації принципів сталого розвитку в університеті поділиться перший у Фінляндії вищий навчальний заклад, що створив і сертифікував систему екологічного менеджменту відповідно до стандарту ІSO 14001 -  Sydväst University of Applied Sciences. На Skype-конференції у вівторок презентації Tove Holm та Anne Virtanen - двох представниць цього університету.

В Києво-Могилянській академії також є приклади вжитих заходів, що зменшують вплив університету на довкілля. Зокрема, одна з доповідей конференції буде присвячена досвіду проекту «Поширення принципів зеленого офісу серед українських організацій», який виконувала Кафедра екології НаУКМА за підтримки BritischCouncilUkraineта Фонду «Відродження Києво-Могилянської академії» у 2006-2007рр.

Логічним продовженням цього проекту стала Ініціатива за сталий розвиток НаУКМА, яку розпочав Екоклуб «Зелена хвиля» у листопаді 2007 року. Skype-конференція «Створення системи екологічного менеджменту в університеті» - це перший захід, організований Ініціативою у Києво-Могилянській академії. Про цілі та завдання Ініціативи за сталий розвиток НаУКМА четверта доповідь конференції.

Робоча мова заходу – англійська.

Детальніше про Екоклуб «Зелена хвиля» читайте на сайті організації www.ecoclub.kiev.ua
З усіх питань, що стосуються Ініціативи за сталий розвиток НаУКМА звертайтесь до Анни Вільде (anna.vilde@ecoclub.kiev.ua).

“At first people refuse to believe that a strange new thing can be done, then they see it can be done -- then it is done and all the world wonders why it was not done centuries ago.”
Frances Hodgson Burnett, The Secret Garden