Тренінг по ЗО для членів Екоклубу "Зелена хвиля"

26 вересня о 16:00 в зеленій аудиторії відбувся тренінг із застосування принципів зеленого офісу для членів Екоклубу «Зелена хвиля» та всіх бажаючих.

Спочатку виконавчий менеджер проекту Олена Маслюківська зробила презентацію про філософію ЗО та застосування його принципів, а далі  керівник проекту Наталія Шульга провела детальну екскурсію по зеленій аудиторії, аби кожен присутній знав як реалізувалися принципи ЗО в улюбленій аудиторії могилянських екологів.

Після тренінгу відбулося засідання Екоклубу, присвячене подальшому розвитку проекту "Зелений офіс" у НаУКМА. В результаті обговорення було вияначено робочу групу по продовженню проекту, а також намічені основні подальші кроки реалізації принципів ЗО в НаУКМА.

Серед ідей були наступні:

• Запропонувати зміни до Статутут НаУКМА та стратегіх розвитку, яу б включали принципи сталого розвитку та ЗО;
  • Взяти участь круглому столі по корпоративній культурі НаУКМА 2 жовтня, з тим аби вбудувати в неї дружність до довкілля;
  • Провести тренінги по ЗО для співробітників та студентів;
  • Придумати дизайн табличок по водо- та ерегозбереженню, які будуть розвішані по університету;
  • Ініціювати відкриття форуму про ЗО в НАУКМА на сайті ЗО.