Корисні посилання

Будемо вдячні за поповнення нашої бази даних корисних посилань. Ви можете це зробити або через лист на електронну адресу проекту greenoffice@ukma.kiev.ua, або у розділі "Форум" цієї сторінки. Дякуємо!

Рух з озеленення університетів

Приклади університетів

Звіти

• Sustainable Endowments Institute, The College Sustainability Report Card. A Review of Campus & Endowment Policies at Leading Institutions/ – Sustainable Endowments Institute/ –2007/ – 120p/  http://www.endowmentinstitute.org/sustainability/